S-Föreningar

S-föreningar

LANE-RYRS SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENING

Ordförande Kenneth Olsson
Tfn: 0522-66 03 85

E-post: kenneth.o.lane@gmail.com

LJUNGSKILE SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENING

Ordförande Anna-Karin Palm

Mobil 070-332 95 25
E-post: annakarin.palm@telia.com

NORRA SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENINGEN

Ordförande Karin Engdahl
Tfn: 0709- 10 29 07

E-post: karin.engdahl@vgregion.se

SKREDSVIKS SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENING
Ordförande  Yngve Andersson

E-post: algjakt666@gmail.com

ROSEN SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENINGEN
Ordförande Catharina Hernod

E-post: catharina.hernod@uddevalla.se

VETERANS SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENING
Ordförande Lennart Björk

Mobil: 070-542 80 05

E:post lennartbjork@telia.com

Fackliga S-föreningar

BYGGFACKENS SOCIALDEMOKRATISKA FÖRENING

Ordförande Stefan Skoglund

Tfn: 076-1767523

E-post: stefan.skoglund@uddevalla.se

HANDELS SOCIALDEMOKRATISKA FACKKLUBB

Ordförande Marie-Louise Ekberg

Tfn: 0522-70 904

E-post: Marie-Louise.ekberg@outlook.com

KOMMUNALS SOCIALDEMOKRATISKA FACKKLUBB
KOntaktperson Sebastian Grip Nilsson

Tfn: 070-410 12 38

E-post: carina.antonsson@uddevalla.se

TRANSPORTS SOCIALDEMOKRATISKA FACKKLUBB
Ordförande
Yngve Andersson

E-post: algjakt666@gmail.com

IF Metalls SOCIALDEMOKRATISKA FACKKLUBB
Ordförande Sonny Persson

Tfn: 070-6666 020
E-post: persson.sonny@telia.com

S-FAKT

Ordförande Kiomars Heydar

Tfn: 0522-696763, 0727-163616

E-post: kiomars.heydar@uddevalla.se

S-Kvinnor 

UDDEVALLA S-KVINNOR
Ordförande Maria Berglund

Tfn:

E-post: maria.berglund@uddevalla.se

SKREDSVIKS S-KVINNOR
Ordförande Carina Antonsson

Tfn: 0522-87383

E-post: carina.antonsson@uddevalla.se

Tro & Solidaritet Uddevalla Bohusdal

Ordförande Gunnar Henning
Tfn:

E-post: gunnarhenning@hotmail.com

 

facebook Twitter Email